Nová UV tiskárna Roland VersaUV LEF-300

Nová UV tiskárna Roland VersaUV LEF-300

Firma Bitcon jako autorizovaný dealer UV produktů Roland DG představuje novou tiskárnu ze série VersaUV LEF.

V rámci série VersaUV LEF přichází Roland přichází s novým modelem LEF-300, který umožňuje potisknout širokou škálu materiálů s vynikající kvalitou obrazu včetně trojrozměrných předmětů až do výšky 10cm. Nová tiskárna nabízí vyšší rychlost tisku a větší pracovní plochu. Je vybavena čtyřmi vylepšenými tiskovými hlavami a dvěma UV-LED lampami pro rychlejší vytvrzování, což výrazně zlepšuje produktivitu. Výsledky jsou prostě ohromující.

 

Díky zvětšené pracovní ploše, 330 mm  x 770 mm,  založíte větší množství předmětů případně rozměrnější předměty, než jste mohli u předchozích modelů.

 

Se čtyřmi tiskovými hlavami a dvěma UV-LED lampami, z nichž jedna je pohyblivá, LEF-300 umožňuje obousměrný tisk zhruba 1,6krát  rychlejší, než u předchozích modelů. Bílá a lak jsou nyní vystřelovány dvěma řadami trysek.  To vede k rychlejšímu tisku, vyšší kryvosti bílé a  rychlejšímu průběhu vrstvení laku. Nový Draft tiskový mód zlepšuje celkovou efektivitu pro uživatele, kteří potřebují rychlé tisky prototypů

 

Více informací o nové tiskárně najdete zde