UV tiskárna VersaUV LEF-300

VersaUV LEF-300
Versa UV LEF-300 Série VersaUV LEF umožňuje potisknout širokou škálu materiálů s vynikající kvalitou obrazu včetnětrojrozměrných předmětů až do výšky 10cm. A teď, s novým modelem LEF-300, získáváte vyšší rychlost tisku a větší větší pracovní plochu.
 
 
Versa UV LEF-300

 

 Série VersaUV LEF umožňuje potisknout širokou škálu materiálů s vynikající kvalitou obrazu včetnětrojrozměrných předmětů až do výšky 10cm. A teď, s novým modelem LEF-300, získáváte vyšší rychlost tisku a větší větší pracovní plochu. Dále pak vylepšené tiskové hlavy a dvě UV-LED lampy pro rychlejší vytvrzování, což výrazně zlepšuje vaši produktivitu. Výsledky jsou prostě ohromující.
 
 
 
 
Produktivita - urychlete své pracovní postupy

Díky zvětšené pracovní ploše, 330 mm  x 770 mm,  založíte větší množství předmětů případně rozměrnější předměty, než jste mohli u předchozích modelů. Se čtyřmi tiskovými hlavami a dvěma UV-LED lampami, z nichž jedna je pohyblivá, LEF-300 umožňuje obousměrný tisk zhruba 1,6krát  rychlejší, než u předchozích modelů. Bílá a lak jsou nyní vystřelovány dvěma řadami trysek.  To vede k rychlejšímu tisku, vyšší kryvosti bílé a  rychlejšímu průběhu vrstvení laku. Nový Draft tiskový mód zlepšuje celkovou efektivitu pro uživatele, kteří potřebují rychlé tisky prototypů.
 

 

 

 
 
 
 
Kvalita
 
VersaUV LEF -300 dosahuje vysoce kvalitního tisku na širokou škálu materiálů.
Je schopen zpracovat předměty až do výše 100 mm a umožňuje tisk na širokou škálu podkladů, jako jsou PET, ABS, polykarbonát  a měkké materiálů  jako jsou TPU a kůže. Bezproblému zvládnete tisky trojrozměrných předmětů jako jsou propisky, kryty na smartphony, dárkového zboží, re
klamní předměty, laptopy, golfové míčky a mnohé další. Vakuový stůl umožňuje snadné uchycení  tenkých materiálů. Možnosti jsou téměř nekonečné.
 
 
 
Zdokonalené ECO-UV4  inkousty
 
Nové inkousty umožňují potisknout širokou škálu materiálů v perfektní kvalitě a do nejjemnějších detailů ať se jedná o reklamní předměty, průmyslové štítky či prototypy. Stroj je osazen barvami CMYK + bílá a lak, který je možno tisknout v lesku i matu. Vrstvením laku je možno docílit třeba slepeckého písma nebo různých trojrozměrných textur. Přiložený software VersaWorks Dual RIP je dodáván s 72 vzory textur.
 
 
 
Plné zakrytí zajišťuje vyšší bezpečnost a kvalitu tisku
 
Pracovní prostor tiskárny je zakryt vzduchotěsným krytem, což zamezuje vnikání prachu do oblasti tisku. Kryt je zároveň opatřen speciální fólií pro ochranu zraku obsluhy stroje. Inkoustové kazety jsou umístěny z boku přístroje a  umožňují tak výměnu za provozu bez nutnosti otevírat kryt.
 
 
 
Pohodlné nastavení výšky
 
Tiskárna má funkci automatického nastavení výšky tisku. Ta umožňuje u 3D předmětů umístěných na rovný stůl nastavit přesnou polohu pohybem stolu dopředu a dozadu, dokud jeho povrch nedosahuje ideální výšky k provozu. Tato funkce tak pomáhá udržovat stálou  kvalitu výtisků díky automatickému nastavování vzdálenosti mezi tiskovou hlavu a povrchem materiálu.
 
 
 
Filtrační jednotka vzduchu
 
Volitelná filtrační  jednotka PDS-300 obsahuje filtr s aktivním uhlím, které účinně odstraňuje zápach a těkavé látky, které se vyskytují v průběhu tisku. Toto zařízení navíc slouží jako stůl pod tiskárnou s odkládacím prostorem. Velmi výrazně zvyšuje kvalitu pracovního prostředí a odstraňuje nepříjemný odér. Zároveň slouží k likvidaci aerosolu s mikro kapénkami inkoustu, který je odháněn od tiskových hlav pomocí instalovaného ventilátoru.
 
 
Bezkonkurenční kvalita tisku s funkcí Roland Intelligent Pass Control
 
 
V široké škále aplikací a médií zajišťuje tato funkce vynikající kvalitu ve všech režimech tisku a eliminuje prakticky veškeré známky pruhování. Tato patentovaná technologie zajišťuje, že grafika vypad
ají skvěle při pohledu uvnitř nebo venku, zblízka i na dálku. 
 
 
Automatizovaný systém cirkulace inkoustu

Řada VersaUV přichází s automatizovaným systémem cirkulace inkoustu, který zab
raňuje usazování bílého pigmentu. Tento systém automaticky sníží plýtvání bílým inkoustem, snižuje provozní náklady, vytváří výjimečnou kvalitu obrazu a zajišťuje konzistentní bílou hustotu.
 
 
 
 
 
Roland VersaWorks Dual – pokročilé řešení intuitivního RIP softwaru
 

Roland VersaWorks Dual RIP software zahrnuje všechny pokročilé a snadnost použitelné funkce z předchozí verze a nyní podporuje u PostScript a PDF souborů lepší zpracování a automatické vytvoření bílých či čirých  vrstev. Kromě toho funkce, jako je posunutí, polohování, otáčení a eviden
ce mohou být řešeny přímo v RIP bez nutnosti vrátit se do návrhového softwaru.
 
 
Systém Roland OnSupport
 
LEF-300 je vybaven funkcí Roland OnSupport, on-line zákaznické podpory, která umožňuje uživatelům, aby vzdáleně sledovali stav a činnosti tiskárny. Systém odešle uživatelům e-mail oznamujícím důležité informace, jako dokončení práce nebo dochází-li inkoust. 

 

 

 

 
Specifikace
Technologie tisku
Piezo
Médium
Rozměry
Max. 800 (šířka) x 360 (délka) x 100 (výška) mm (31.5 x 14.2 x 3.94 in.)
Hmotnost
Max. 8 kg (18 lbs.)
Pracovní plocha
Max. 770 (šíře) x 330 (délka) mm (30.3 x 13 in.)
Inkostové kazety
Typ a kapacita
ECO-UV 220 cc
ECO-UV 500 cc (bílý inkoust je dodáván pouze v 220 ml )
Barvy
6 barev (cyan, magenta, yellow, black, white, and gloss)
Vytvrzení inkoustu
UV-LED lampy
Tiskové rozlišení  (dpi)
Max. 1,440 dpi
Rozměrová přesnost *
Chyba menší než ± 0.3% nebo ±0.3mm podle toho co je větší
Přesnost pozice *
Chyba menší než ± 0.3% nebo ±0.3mm podle toho co je větší
Připojení
Ethernet (10BASE-T/100BASE-TX)
 
 
Napájení
AC 100 to 240 V ±10%, 2.1 A, 50/60 Hz
Spotřeba
Během tisku
178 W
V klidu
18 W
Hlučnost
Během tisku
60 dB (A) nebo menší
V klidu
49 dB (A) nebo menší
Rozměry
1,560 (šířka) x 955 (hloubka) x 576 (výška) mm (61.4 x 37.6 x 22.7 in.)
Hmotnost
144 kg (317.5 lbs.)
Prostředí
Zapnuto
Teplota: 20-32°C (doporučeno 22°C a více), vlhkost: 35-85% RV (nekondenzované)
Vypnuto
Teplota: 5-40°C, vlhkost: 20-80% RV (nekondenzované)
Příslušenství
Kabel, RIP & PRINT MANAGEMENT SOFTWARE (Roland VersaWorks Dual), uživatelský manuál
* Temperature: 23°C (73°F), humidity: 50%
 
Roland VersaWorks Dual System 
Operační systém
Windows® 10 (32/64-bit)
Windows® 8/8.1 (32/64-bit)
Windows® 7 Professional / Ultimate (32/64-bit)
CPU
Intel® Core™2 Duo, 2.0 GHz nebo rychlejší
RAM
2 GB nebo více
Video card and monitor
A rozlišení od 1,280 x 1,024 nebo více
Volné místo na hard-disku
40 GB nebo více
Hard-disk file system
NTFS formát
Jednotka
DVD-ROM drive
* Roland VersaWorks Dual is a 32-bit application, which runs on 64-bit Windows® with WoW64 (Windows 32-bit on Windows 64-bit).
 
 

Malířské plátno Malířské plátno
Malířské plátno
Kryt mobilu Kryt mobilu
Kryt mobilu
Display Display
Display
Panel Panel
Panel
Rámeček Rámeček
Rámeček
Lak Lak
Lak
Obal Obal
Obal
Přívěšek Přívěšek
Přívěšek
Plátno Plátno
Plátno
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů