Workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování“

Zveme všechny zájemce na workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování“, který se bude konat ve středu 16.3.2016 v Bitconu.

Na Vaše četné žádosti jsme pro Vás znovu zorganizovali workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování, který se bude konat ve středu 16.3.2016 v Bitconu.

 

     

Zaměříme se především na praktické ukázky vytváření grafik na textilu pomocí laserové tiskárny s bílým inkoustem, díky kterému je možno transferovat grafiky i na tmavé podklady. Tato technologie umí kombinovat klasický potisk i s metalickými či flockovými aplikacemi, které lze použít i pro velmi malé texty a jemné linie, bez nutnosti vyřezávání a separování. Důležitým bodem prezentace bude i speciální grafický program, umožňující rozrastrování motivu a práci s bílým podtiskem. Výsledkem je daleko měkčí a vzdušnější potisk.

 

Součástí prezentace budou i možnosti nažehlování pomocí barevných nažehlovacích fólií (flock, flex), včetně potisknutelných nažehlovacích fólií.

                

Ruku v ruce s transferovými materiály jdou samozřejmě i nažehlovací lisy. Stručně Vám představíme přehled těchto technologií a zaměříme se na nejvyšší třídu pneumatických lisů, které si budete moci sami vyzkoušet.

 

Program workshopu (zahájení 10 hod - předpokládaný konec 15-16 hod):

1) Přehled možností potisku textilu - řezaná grafika, tiskové nažehlovací fólie, transferová technologie, přímý potisk (srovnání, výhody a nevýhody)

2) Představení řezacích a tiskových nažehlovacích materiálů

3) Laserová tiskárna OKI s bílým inkoustem - hardware a možnosti software

4) Představení transferových lisů Stahls a SEFA

5) Školení a praktické ukázky aplikací na trička - účastníci budou mít možnost sami si vyzkoušet tisk a aplikace na tričko

Každý účastník obdrží vzorníky nažehlovacích fólií, vzorové triko s tiskovými nažehlovacími fóliemi a vzorek trika s transferem z laserové tiskárny OKI.

 

Zájemce prosíme o předběžné potvrzení účasti. Potvrzení, prosím, posílejte na e-mail: obchod@bitcon.cz

 

Na Vaši účast se těší kolektiv firmy

 

Bitcon spol. s r.o., Suchý vršek 2122/33, 158 00 Praha 5, tel.: 251 095 420, www.bitcon.cz, www.simboli.cz