Reklamní textil nově u Bitconu

Reklamní textil nově u Bitconu

Během letních prázdnin rozšířila společnost Bitcon spol. s.r.o. svoji nabídku o širokou škálu reklamního textilu. Vyšla tak vstříc požadavkům zákazníku, kteří chtějí od jednoho dodavatele komplexní nabídku produktů a spotřebního materiálu. Ostrý start tohoto produktu včetně skladových zásob je naplánován na 1. září 2011.

 

Budeme nabízet kompletní katalog textilu, tedy od jednoduchých triček, mikin, košilí, polokošilí až po softshellové bundy a pracovní oděvy. Zaměření bude hlavně na značky Fruit of the Loom, B&C a Gildan.
Fruit of the Loom je jedním z největších světových výrobců reklamního textilu, značka je zárukou kvality a spolehlivosti. Textil je vyráběn z vysoce kvalitních certifikovaných materiálů. Proto oblečení drží tvar a nemění rozměry, jak je to běžné u méně kvalitního zboží. Samozřejmostí je také precizní zpracování a stálobarevnost.Textil Fruit of the Loom je přímo určený pro další reklamní využití a my máme velmi dobré zkušenosti s jeho potiskem.
Značka B&C má mnohaletou tradici a řadí se mezi lídry v evropském reklamním textilu. Přináší moderní trendové střihy a barvy, které jsou dány progresí a trendem značky, nebo textil v dámské a pánském provedení ve stejné barvě.
Trička a mikiny značky Gildan jsou vyhlášené vysokou kvalitou zpracování a nadčasovým designem.

Naším zájmem je nabídnout zákazníkovi kompletní sortiment tak, aby již nebyl nucen hledat

Soubory ke stažení

Leták - textil (774 kB) Leták - textil