Již 25 let působíme na trhu signmakingu

Vážení zákazníci,

u příležitosti oslav 25 letého působení na trhu signmakingu Vás tímto srdečně zveme na mezinárodní veletrh reklamy, médií, polygrafie REKLAMA POLYGRAFkterý se koná ve dnech 24.- 26. dubna 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA - Letňany.

Naši firmu najdete v hale 4, stánek č. C12.

Autorizovaným distributorem značky Roland DG jsme se stali před 25 lety, distributorem další japonské značky Graphtec před více než 10 lety, a proto již tradičně Vám předvedeme především průřez portfoliem těchto dvou japonských výrobců. Vedle ekosolventních tiskáren budeme prezentovat stolní UV tiskárny LEF a hybridní (deskovou a rolovou) tiskárnu LEJ-640. Vedle rolových řezacích plotrů Vám dále nabídneme zcela nový deskový řezací plotr Graphtec FCX-2000, v oblasti dalšího hardwaru například laminátory Olepo.

Na našem stánku najdete také kompletní nabídku spotřebního materiálu - od tiskových a nažehlovacích materiálů, přes textil až po doplňky a příslušenství. Seznámíme Vás s novinkami v oblasti materiálů na konkrétních aplikacích.

V rámci spolupráce s firmou Konica Minolta bude na našem stánku prezentován stroj bizhub PRESS C71cf - tonerový digitální stroj pro tisk etiket z role na roli. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají alternativu pro své konvenční stroje v době, kdy klesají náklady zakázek a současně rostou požadavky na rychlost dodání, personalizaci, modifikace dle produktu či tisk na objednávku. 

Na následujícím odkazu získáte čestnou vstupenku na veletrh.


Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou, který odevzdáte u vchodu na veletrh. 

Na setkání s Vámi se těší

kolektiv firmy bitcon