Pomůžeme Vám s aktualizací Vašeho RIPu na nový VersaWorks Dual

Snadno ovladatelný, ale výkonnější než kdykoliv předtím Nejnovější verze programu Roland VersaWorks Dual RIP software otevírá zcela nový svět možností pro tisk se schopností přirozeně zpracovávat soubory PDF a PostScript pro snadnější a efektivnější práci.

  

Snadno ovladatelný, ale výkonnější než kdykoliv předtím

Nejnovější verze programu Roland VersaWorks Dual RIP software otevírá zcela nový svět možností pro tisk se schopností přirozeně zpracovávat soubory  PDF a PostScript pro snadnější a efektivnější práci. Tato verze programu bude lépe zvládat složité datové soubory obsahující prvky jako stíny či průhlednosti.  

Roland VersaWorks Dual je určen výhradně pro tiskárny Roland, aby optimalizoval jejich výkon a snadnost použití. Tento program je vždy zahrnut jako součást balíčku tiskárny.

 

Jednoduchý od návrhu až po RIP                                            

Zatímco zvýšená rychlost zpracování dat umožňuje uživatelům zobrazit náhledy souborů mnohem rychleji, vylepšené zpracování  PDF / PostScript souborů zlepšuje funkčnost jako celek. VersaWorks Dual zpracovává PDF, EPS a PS soubory nativně, bez problémů s průhlednostmi, které dříve často znamenaly úpravu vstupních dat.

Snadný import souborů

VersaWorks Dual byl vyroben pro snadnou obsluhu tisku.  Umožňuje uživatelům rychle přidat úlohy do tiskové fronty přímo ze složek v počítači metodou chyť a pusť. Uživatelsky přívětivé ikony pro ovládání tiskárny, náhledů a další funkce pro rychlé a efektivní nastavení souborů.

Neomezené nastavení tiskové fronty pro maximální produkci

VersaWorks Dual poskytuje neomezené nastavení tiskové fronty. Program umožňuje  uložit úlohy včetně konkrétních nastavení tisku pro opakované zakázky. VersaWorks Dual pomáhá lépe organizovat vysokoobjemové tiskové úlohy díky  využití těchto přednastavených parametrů.                                   

Prediktivní kalkulátor spotřeby inkoustu

Prediktivní kalkulátor spotřeby inkoustu odhaduje množství inkoustu potřebného pro každou pracovní úlohu a to i pro jednotlivé barevné kanály. Pokud není dostatek inkoustu pro dokončení tiskové úlohy, VersaWorks Dual upozorní obsluhu ještě před tiskem. Tato funkce tak pomáhá uživatelům k výpočtu výrobních nákladů a usnadnuje tak cenotvorbu.

Vylepšené ovládání variabilních dat

Variabilní data umožňují uživatelům spojit txt nebo csv data do předdefinovaných oken. Tisknout tak etikety, jmenovky, plakety, menu a další tisky, ve kterých se mění textová, číselná nebo grafická data, je nyní snadné.  VersaWorks Dual je nově vylepšen o možnost otáčet, zrcadlit a zarovnávat obrázky a texty přímo uvnitř RIPu.

Tvorba ICC profilů

VersaWorks Dual obsahuje základní paletu obecných ICC profilů pro standardní materiály a hlavně podporuje tvorbu a přidávání naměřených profilů. Je tak možné nastavit přesnou barevnou reprodukci na konkrétní tiskárně na daný materiál.

Protokoly o sledování výrobních nákladů a produkce

Funkce joblog obsahuje  datovaný záznam, který lze exportovat do Microsoft Excel - včetně velikosti tisku a spotřeby inkoustu. Dá se tak sledovat vytížení tiskárny a množství protisknutého inkoustu.             

PANTONE® knihovna a paleta přímých barev Roland

Program umožńuje pracovat s paletou přímých barev Roland, které obsahují více než 1000 ostínů. Dále je zde možnost využít 512 metalických barev a pro uživatele UV strojů i lakové textury pro 3D efekty. Program dále automaticky převádí PANTONE barvy v dané úloze a zajišťuje přesnou barevnou reprodukci.

Síťové připojení

VersaWorks Dual díky připojení stroje přes Ethernet umožňuje připojit neomezený počet klientů pro bezobslužný tisk v celé síti. Zároveň umožňuje připojit až čtyři zařízení Roland do jednoho programu VersaWorks. Všechny 4 zařízení mohou být ovládány současně.

Automatické generování bílé nebo laku

Program nově umožňuje pro naimportovaná data vygenerovat podkladovou či krycí bílou vrstvu, případně lak.  Navíc je možno tyto vrstvy jednoduše transformovat, což v praxi zrychluje práci obsluhy. Není nutnost se vracet do zdrojových dat a provádět úpravy.

VersaWorks Dual je standardně dodáván s těmito zařízeními Roland                             

  

 • SOLJET PRO 4 XR-640
 • SOLJET EJ-640
 • TrueVIS VG-640/540
 • TrueVIS SG-540/300
 • VersaCAMM VS-640i/540i/300i
 • VersaCAMM SP-540i/300i
 • VersaSTUDIO BN-20
 • VersaEXPRESS RF-640
 • VersaUV LEJ-640/LEJ-640F
 • VersaUV LEC-540/330
 • VersaUV LEF-200/300/12i
 • Texart RT-640

 

Jelikož se snažíme nabídnout našim zákazníkům nejlepší služby, nabízíme uživatelům možnost upgradovat své stávající stroje Roland na nejnovější verzi VersaWorks Dual RIP. Tato služba je poskytována zdarma.

 

Pro bližší informace kontaktuje naše obchodní oddělení na emailu obchod@bitcon.cz