Workshop „UV tisk - od reklamních předmětů po velkoformátové deskové materiály“

..... pořádáme v sídle naší firmy v úterý 14. května 2019.

 Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás pozvat na workshop „UV tisk - od reklamních předmětů po velkoformátové deskové materiály“, který pořádáme v sídle naší firmy dne 14. 5. 2019. 
Během workshopu Vám chceme ukázat různé možnosti aplikací UV tisku na zcela rozdílných UV technologiích:
1)   Potisk reklamních a drobných předmětů - ukázky budou předváděny na nové tiskárně Roland VersaUV LEF2-200.   Zaměříme se především na praktické ukázky potisku jednotlivých předmětů (kryty mobilních telefonů, USB karty, tužky, zapalovače, golfové míčky, průmyslové štítky atd.), a to i s použitím tzv. proměnných dat, tiskem laku včetně různých textur nebo Braillova písma.
2)  Potisk banneru nebo desky jedním strojem? Ukážeme Vám, že i  to lze – Roland VersaUV LEJ-640S Belt tiskárna  je hybridním, na trhu zcela jedinečným řešením. Zahrnuje v sobě tiskárnu roll-to-roll, pásové (belt) řešení i tiskárnu flatbed – lze tisknout rolové materiály, flexibilní, pevné i deskové, a to až do tloušťky 200mm! Je vhodná pro firmy s omezeným výrobním prostorem nebo ty, kdo hledají všestranné řešení.
3)     Potisk desek na flatbed tiskárně – nakonec Vám ukážeme možnosti tisku produkční flatbed tiskárny Locor UV-2513
 
 
Časový plán:
10 – 11 hod – prezentace jednotlivých UV tiskových strojů
11 – 12 hod – praktické ukázky UV potisku předmětů
od 12 hod – individuální dotazy a tisky vlastních vzorků
 
Počet účastníků je omezen, zájemce tímto prosíme o předběžné potvrzení účasti. Potvrzení, prosím, posílejte na e-mail: obchod@bitcon.cz
Na Vaši účast se těší kolektiv firmy