Workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování“

V úterý 21. 2. 2017 se bude v Bitconu konat workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování“.

 
Vážení zákazníci,
 
opět jsme pro Vás zorganizovali workshop „Možnosti potisku textilu a nažehlování“, který se bude konat v úterý 21.2.2017 v Bitconu.

 

     

Na workshopu si představíme veškeré možnosti nažehlovaní pomocí barevných fólií ( flock, flex ), včetně potisknutelných nažehlovacích fólií. Ukážeme si, jak lze tyto fólie mezi sebou kombinovat, aby Vaše grafika získala zajímavý design.
 
Součástí prezentace bude i představení laserové tiskárny s bílým inkoustem, díky kterému je možno transferovat grafiky i na tmavé podklady. Tato technologie umí kombinovat klasický potisk i s metalickými či flockovými aplikacemi, které lze použít i pro velmi malé texty a jemné linie, bez nutnosti vyřezávání a separování. Důležitým bodem prezentace bude i speciální grafický program, umožňující rozrastrování motivu a práci s bílým podtiskem. Výsledkem je daleko měkčí a vzdušnější potisk.
 
V neposlední řadě Vás seznámíme s příslušenstvím, které Vám nažehlovaní na textil může usnadnit.

 

                

Ruku v ruce s transferovými materiály jdou samozřejmě i nažehlovací lisy. Stručně Vám představíme přehled těchto technologií a zaměříme se na nejvyšší třídu pneumatických lisů, které si budete moci sami vyzkoušet.
Program workshopu (zahájení 9:30 hod - předpokládaný konec 13-14 hod):
  1. Přehled možností potisku textilu - řezaná grafika, tiskové nažehlovací fólie, transferová technologie, přímý potisk (srovnání, výhody a nevýhody)
  2. Představení řezacích a tiskových nažehlovacích materiálů
  3. Laserová tiskárna OKI s bílým inkoustem - hardware a možnosti software
  4. Představení transferových lisů Stahls a SEFA
  5. Školení a praktické ukázky aplikací na trička - účastníci budou mít možnost sami si vyzkoušet tisk a aplikace na tričko
Každý účastník bude mít možnost si vyrobit vzorové triko a obdrží vzorníky nažehlovacích fólií.

 

Zájemce prosíme o předběžné potvrzení účasti. Potvrzení, prosím, posílejte na e-mail: obchod@bitcon.cz

 

Na Vaši účast se těší kolektiv firmy

bitcon