WALLY NANO-DOT film

Rozjíždíme ekonomiku … možná hledáte materiál, který se Vám dnešní době bude snadno aplikovat na širokou škálu povrchů, jako je například sklo, nábytek nebo stěna a můžete ho pak snadno odlepit a přemístit na jiné místo? Ano takový materiál existuje a máme ho skladem… SIFG-7500 ...

SIFG-7500 ... bílý matný statický WALLY NANO-DOT film 140 µm, 137cm (role 50m)

Nanotechnologie aplikovaná na tento film umožňuje dosáhnout skutečně jedinečného výsledku. Mezi nesporné výhody patří úplná absence vzduchových bublin a lepidla, kompatibilita s velmi širokou škálou povrchů - tudíž se lehce aplikuje a odstraňuje, umožňuje opětovné přelepení.
 
 
 

Aplikace:
Wally je ideální pro grafiku na stěny, interiérové dekorace, maloobchodní displeje, grafika obchodních značek, texturované štítky a téměř všechny hladké a čisté povrchy – nutno otestovat. Snadno se aplikuje, může být několikrát sundán a přemístěn bez poškození podkladové povrchu a neztrácí adhezi. Je ideální pro kampaně v obchodních řetězcích.
Důležité je, aby povrch na který se chystáte aplikovat film, byl před aplikací čistý a hladký bez výčnělků. Během aplikace udržovat fólii rovnou – nemačkat jí (může to ovlivnit přilnavost).
 
Specifikace: SIFG-7500 
 
Tloušťka: 140μm
Lepidlo: bodové, Nano-dots,
Životnost: 6-12 měsíců v exteriéru, v interiéru až 1 rok
Aplikační teplota: 8-30 °C
Potisknutelnost: ES, L, UV
Šíře / návin: 137 cm / 50 m
 
Cena za roli: 8.191 Kč bez DPH / 120 Kč za m²
možnost odběru v metráži za cenu 138 Kč za m²
 
Pro další informace kontaktujte naše obchodní oddělení:
Jakub Jirsa, tel.: 777 089 381
Klára Plachá: tel.: 777 908 050
email: obchod@bitcon.cz
 
Jsme tu nadále pro Vás

kolektiv bitcon