Termotransferový lis SEFA DUPLEX PRO

Termotransferový lis SEFA DUPLEX PRO

Představujeme Vám oblíbený pneumatický lis SEFA DUPLEX PRO.

 
Firma Bitcon je oficiálním distributorem značky SEFA, francouzského výrobce termotransferových lisů se zkušeností více jak 40 let.
 
  
Tato francouzská společnost je konstruktérem termotransferových lisů pro textilní průmysl a trh sublimace na pevné materiály.
 
Díky mezinárodním zkušenostem a uznávané kvalitě výrobků nabízí SEFA standardní nebo personalizovaná řešení pro přenosy na trička, sportovní potřeby, čepice, zavazadla, hrnky, podložky pod myš a další předměty vizuální a fotografické komunikace.
 
Široká nabídka lisů SEFA sahá od malého manuálního lisu pro příležitostné nažehlování přes velkoformátový sublimační lis pro aplikace Chromaluxe, až po dvouplotnový pneumatický lis pro profesionální výrobu.  
 
 
Pneumatický lis SEFA DUPLEX PRO.
 
Tento dvouplotnový lis řady Duplex kombinuje tři provozní režimy: Auto-open, auto-close a auto-shuttle.
Nožní pedál a funkce automatického přejezdu topné hlavy, přináší pohodlí uživatele pro práci s velkoobjemovými zakázkami.
 
 Lis disponuje bezpečnostní ochranou před uvězněním rukou a prstů. Textil lze navlékat z přední či zadní strany rychle vyměnitelných pracovních desek.
 


 
Multifunkční ovládací panel s dotykovou obrazovkou umožňuje nezávislé nastavení jednotlivých pracovních ploch, času předehřátí a lisování.
 
 
K lisu lze zakoupit další doplňky jako stůl, laserový systém pro snadné zaměření přenosu, jednotlivé velikosti a typy výměnných ploten.
 
 
Pro bližší informace a poptávky kontaktujte naše obchodní oddělení – obchod@bitcon.cz, Klára Plachá tel.: 777 908 050
 
Váš kolektiv Bitcon