Prezentace Bitconu v Mladé Boleslavi

Vážení zákazníci, zveme Vás tímto v rámci naší podzimní road-show na prezentaci v Mladé Boleslavi dne 4.12. 2014.

Předváděcí akce bude mít za cíl přiblížit Vám více praktické aplikace, ukázat možnosti uplatnění jednotlivých technologií a technik i v jiných oblastech než je obor signmakingu, a tak Vás inspirovat dále ve Vaší práci.

Součástí akce jsou i praktická školení. Zároveň Vám představíme nejprodávanější modely velkoformátových ecosolventních tiskáren VS-540i a RF-640.

Prezentace je naplánována na následující termín od 10 do 15 hod:

  • 4. prosince 2014 Mladá Boleslav, Penzion a restaurace Sparing Holé Vrchy, www.sparing.cz

Prezentovat budeme materiály na dekorace stěn - tapety klasické i samolepicí ad., podlahové grafiky i dekorace oken (statické filmy...),  dále malířská plátna a textilie (žaluzie...), vhodné pro potisk na latexovýchsolventních i UV technologiích

 

Představíme Vám také dva zcela nové materiály:

·         prvním z nich je transferový materiál Fresco vhodný pro všechny uvedené tiskové technologie, pomocí kterého lze přenášet vytištěné grafiky přímo na bytové stěny, dřevěně nebo plastové desky, ale i na materiály jako je hliník nebo sklo.

·         druhý materiál je určen pro potisk na latexových tiskárnách a jedná se o tapety, pro jejichž aplikace na stěny nepotřebujete žádné lepidlo, stačí pouze navlhčit vodou a aplikovat. 

 

 

 

Svou účast potvrďte prosím předem na e-mail.: obchod@bitcon.cz
 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

kolektiv bitcon