Nový latex na road-show Bitconu po Moravě

Nový latex na road-show Bitconu po Moravě

Vážení zákazníci, pokračujeme v jarní sérii našich road-show a zavítáme tímto v druhém červnovém týdnu do moravských měst Havířova (10. 6.), Zlína (11. 6.) a Brna (12. 6.).

Naše prezentace jsou naplánovány na následující termíny:

10. 6. 2014 Havířov, Hotel U JELENA - www.ujelena.cz

11. 6. 2014 Zlín, Penzion UNO - www.penzionuno.cz

12. 6. 2014 Brno, Hotel Myslivna - www.hotelmyslivna.cz

Jako novinku Vám předvedeme latexovou tiskárnu RICOH L4100, kterou jsme poprvé představili na stánku RICOH na veletrhu Reklama/Polygraf 2014.

Dále se budeme věnovat praktickým ukázkám aplikací UV tisku, jako je potisk reklamních předmětů (krytů mobilů, golfových míčků, tužek, USB disků, apod., výroba displejů) na stolní tiskárně Roland Versa UV LEF a UV potisk deskových a rolových materiálů (polykarbonátu, tapet, malířských pláten ....) na hybridní tiskárně Roland Versa UV LEJ-640.

V oblasti spotřebního materiálu se zaměříme v praktických ukázkách na potisk a aplikace na textil. Předvedeme Vám novinku v nabídce nažehlovacích fólií - Quickflex - flexovou fólii, kterou lze strhávat již několik sekund po zažehlení. Jsme Vám k dispozici i ohledně nabídky tiskových materiálů a řezacích fólií. Řezací materiály budeme předvádět na řezacích plotrech Graphtec.