Nové automatické řezací systémy iECHO

Bitcon na začátku tohoto roku navázal spolupráci s výrobcem automatických řezacích systémů iECHO. Naši technici prošli školením přímo u výrobce a jsou tedy schopni poskytovat záruční i pozáruční servis.

V našem showroomu jsme nedávno nainstalovali dva zástupce iECHO technologií, a to digitální řezací/frézovací systém iECHO BK3 2517 a automatický inteligentní řezací systém iECHO PK0604Plus.

 


 
Systém BK3 poskytuje kompletní řešení pro realizaci mnoha typů zakázek. Až tři tangenciální hlavy nabízejí instalaci velké škály nástrojů, které umožňují systému inteligentně a velice přesně řezat, frézovat, bigovat. Díky pevné ocelové konstrukci s posuvným pásem, hliníkovou pracovní deskou včetně přisávání, CCD kamery, nebo 1,8 KW routeru při pracovní ploše až 2,5 x 1,7m lze zpracovat mnoho druhů materiálů.
Řezací / frézovací systémy iECHO přinášejí obrovskou variabilitu do SIGN průmyslu, obalového průmyslu, výroby vzorků, prototypů a mnoho dalších odvětví. Jedná se o ideální dokončovací stroje, které ocení každý výrobce reklamy. Neustálé problémy a časové prodlevy s ořezáváním a formátováním vytisklých banerů, plakátů, desek nyní hravě zvládne stroj iECHO. Frézování plexiskla, bigování papíru, výroba krabic, obalů a další rozšíří možnosti nabídky Vašich aplikací.
Za stroj lze umístit potisklou roli materiálu na odvíječ a posuvný pás již automaticky dávkuje materiál na správné místo. Výrobu např. samolepek s tvarovým prořezem lze takto velmi zautomatizovat a čas Vašich zaměstnanců využít na jiné úkoly.
Ovládací software iECHO nabízí intuitivní ovládání všech dodávaných nástrojů, definice řezných podmínek a ovládání systému iCad. Systém je kompatibilní s běžně známými vektorovými formáty a tak je možné dále připravovat grafiky v programech CoreluDraw, Adobe Illustrator nebo AutoCAD. 
Systémy iECHO BK3 najdou své využití pro výrobce reklamy, obalů, čalounění, sportovních vybavení, zpracovatele kůže, výrobu těsnění nebo v oděvním průmyslu. Využití těchto strojů takřka nemá hranice.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řada PK/PK Plus je automatický inteligentní řezací systém používající plně automatický vakuový unášecí systém s automatickým nakládáním i vykládáním. Je vybaven různými nástroji a může tak rychle a precizně řezat materiál v plné tloušťce skrz, aplikovat částečný řez -kiss-cutbigováníkreslení perem. Varianta PK Plus je navíc osazena elektronickou oscilací pro sílu materiálů do 6 mm. Stroj je vhodný pro výrobu vzorků i sériovou zakázkovou výrobu pro SIGN průmysl, tiskařský průmysl i výrobu obalů. Jedná se o cenově výhodné chytré zařízení, které umožní rychle a efektivně realizovat veškerá vaše tvůrčí zadání bez nutnosti velké investice. Oscilace a bigování je řízeno tangenciální hlavou. Řada PK je bez oscilace a PK plus včetně oscilace.
Stroj je nabízen ve dvou velikostech 600 x 400 mm a 750 x 530 mm. Jedná se o ideální doplněk pro firmy s produkcí archových materiálů. Dále si hravě poradí s materiály jako kapa desky, magnetky, dutinkové materiály, lepenky, vinyly atd.
Materiál je uchycen vakuem a díky posuvnému pásu a vakuovým přísavkám je proces plně automatizovaný.
Díky rychlosti řezu až 1000 mm/sec se stroj řadí již mezi produkční zařízení. Načítání ořezových značek funguje pomocí CCD kamery a je velmi rychlé a přesné. Značky mohou být umístěny v libovolných místech archu. PK si značky může v případě potřeby i vyříznout a načíst z rubové strany. Navíc je možnost načítat QR i čárové kódy, takže stroj může postupně zpracovávat rozličné zakázky s eliminací lidské chyby. Model PK/PK Plus je ideální zaměstnanec, který neodmlouvá, nechodí pozdě, nebere si dovolenou.
 
Oba dva stroje Vám můžeme po dohodě předvést v našem showroomu, na Vaši návštěvu se těší
kolektiv bitcon