Módní zářivé FLUO barvy

Módní zářivé FLUO barvy

Novým hitem v oblasti výroby textilií je využití Fluo-Reflexních barev. Tyto barvy jsou nejen módní, ale i praktické.

 

V případě použití na dresu nebo sportovním oblečení tyto barvy zajistí, že se sportovec či jeho tým stane nepřehlédnutelným a výjimečným. Stejně tak fluo barvy přispívají k větší bezpečnosti a viditelnosti cyklistů v silničním provozu.

Bitcon Vám nabízí řešení – sublimační tiskárny Roland lze osadit fluo barvami dle Vašeho výběru a nakonfigurovat dle Vašich požadavků. Více na:

http://www.bitcon.cz/velkoformatove-tiskarny/sublimace/

 

Rovněž výrobce přichází s novým originálním inkoustem určeným pro dye-sublimační technologie  Texart XT-640 a RT-640.Inkoust byl vyvinut speciálně pro transferový sublimační tisk. Tiskárny Texart přinášejí vynikající kvalitu tisku a produktivitu pro sportovní zaměření, módu, dekor, propagační zboží a mnoho dalšího. Nové inkousty, Fluorescent růžová (Fp) a žlutá (FY), mohou být kombinovány s již dodávanými Texart inkousty a mohou tak produkovat stovky živých fluorescenčních odstínů. Speciální Roland DG Fluo barevná paleta může být instalována v Adobe® Illustrator® a CorelDRAW®  a nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití a barevného přizpůsobení.

 

Jednoduchým kliknutím požadované barvy v paletě vzorníku vám umožní rychle a snadno začlenit brilantní a pastelové fluorescenční barvy do svého sublimačního výstupu.

 

Nové fluorescentní barvy budou k dispozici v polovině července 2016 v konfiguraci CMYKOrViFpFy pro tiskárny Texart XT-640 a RT-640  ovládané výkonným ripem ErgoSoft Roland. Věříme, že nové Fluo inkousty umocní všestrannost Roland Texart tiskáren a pomohou expandovat jejím uživatelům v oblasti sportovního, módního oblečení a tam, kde je rostoucí poptávka po vlastní jednorázové a malosériové výrobě v rostoucím oboru textilních dekorací.