Ideální volba pro nažehlování - novinkový plotr od Graphtecu CE LITE 50

 

Firma bitcon zařadila do nabídky nový model stolního řezacího plotru Graphtec - CE LITE 50 s pracovní šířkou 508 mm. 

 

Tento stroj je ideální pro firmy zaměřené na nažehlovací materiály, neboť svou pracovní šířkou přesně odpovídá rozměrům transferových fólií.

Parametry stroje bohatě splňují potřeby pro řezání flexových, flockových i samolepících materiálů a cena stroje je velmi příjemná. 

Plotr samozřejmě má i optiku pro čtení značek a následný ořez předtištěných motivů. Díky přiloženému programu Cutting Master 4 a spoluprací s grafickými programy Corel a Illustrator je obsluha stroje velmi snadná a intuitivní. 

Pokud chcete získat kvalitní řezací plotr s kompletní podporou servisu i spotřebních dílů a to za pěkné peníze, je model CE LITE 50 ideální volbou.

                                      

Široká škála nažehlovacích materiálů

Ve spojení s řezacím plotrem Graphtec  Vám  firma Bitcon  nabízí opravdu široký sortiment pvc i  polyuretanových nažehlovacích fólií, které je možné vyřezat nebo i předtím potisknout  eco-solventními, latexovými apod.  tiskárnami. V naší nabídce naleznete rozsáhlou škálu barevných odstínů, speciálních vzorů a povrchů, díky kterým můžete zrealizovat Vaše kreativní nápady. Od bezpečnostních oděvů přes sportovní dresy až po designové výrobky … vytvářejte nevšední  grafiky a nebojte se  skládat různé druhy fólií. K dispozici jsou standardní barvy, fluo barvy, metalické, fólie s puff up efektem, fosforové a mnohé další. Vyžádejte si aktuální vzorníky materiálů, rádi Vás navštívíme.