Anti-COVID podlahový vinyl s laminací 2v1

Vážení zákazníci, i v této nelehké době jsme Vám k dispozici a snažíme se přinášet Vám informace a nápady, které můžete uplatnit ve své práci. Aktuálně Vám představujeme PODLAHOVÝ VINYL S LAMINACÍ 2v1 

 

PODLAHOVÝ VINYL S LAMINACÍ  2v1

Grafické informace jsou nejpřitažlivější formou sdělení. V kritické době, jako je nyní koronavirová pandemie, získávají navíc na dalším významu i z hlediska bezpečnosti.

Proto Vám nabízíme podlahovou samolepku 2v1 s protiskluzovým povrchem. Jedná se o vysoce přilnavý materiál, který je určen pro co nejjednodušší práci.

Není nadsázkou říkat, že dobré informace zachraňují životy. Například pomáhají dodržovat pravidla na veřejných místech, připomínat důležité postupy a informace.
 
SIVGP-2000 je kvalitní tiskový materiál s protiskluzovou úpravou (certifikát R9), který se snadno aplikuje a nevyžaduje další laminační ochranou vrstvu. Šetří jak váš čas, tak i výrobní náklady. Má speciální kanálkové lepidlo, které umožňuje snadnou aplikaci bez bublin i pro neprofesionály.
 
 
Specifikace:
·       Materiál: monomerický PVC film
·       Lepidlo: šedé, permanentní, extrémně vysoká lepivost
·       Tloušťka: 170 um
·       Životnost: krátkodobé aplikace 3-6m
·       Tisk: ES / S / UV / L
·       Certifikát zkoušky proti odporu skluzu DIN 51130 R9
 
Aplikace:
Materiál se doporučuje aplikovat na hladké podlahové krytiny, např. keramické dlaždice a podlahové stěrky. Díky speciálnímu lepidlu s vysokou lepivostí a Bubble-free kanálků je SIVGP-2000 velmi snadno aplikovatelný. Materiál lze použít nejen k dekorativním / informačním účelům na podlahách, ale i na svislých površích, např. na stěnách. Životnost tohoto materiálu závisí na aplikovaném povrchu a místě použití. Lepit dle návodu na suchý, nemastný a bezprašný povrch – nutno otestovat.
 
Pro další informace kontaktujte naše obchodní oddělení:
Jakub Jirsa, tel.: 777 089 381
Klára Plachá: tel.: 777 908 050
email: obchod@bitcon.cz
 
Jsme tu nadále pro Vás
kolektiv bitcon