Technologie > Tiskové stroje > Tiskárny

Tiskárny

Digitální tiskárny Roland zahrnují tiskové plotry jak z řady Versa Express, která je ideální pro ty, co začínají s digitálním tiskem nebo pro digitální tisky vysoké kvality v nižších produkčních množstvích,, ale i tiskové plotry v produkční řadě Soljet, pro vysokou produkci bannerů, billboardů  apod. Všechny tiskové plotry jsou vybaveny technologií Roland Inteligence Pass Control (RIPC) - inteligentní řízení průjezdu tiskové hlavy. 

 
Velkoformátová tiskárna Versa EXPRESS RF-640
Velkoformátová tiskárna SOLJET EJ-640
Velkoformátová tiskárna Texart RT-640

Velkoformátová tiskárna Versa EXPRESS RF-640

Nejprodávanější model tiskárny Roland v šíři 160 cm VersaEXPRESS RF-640 kombinuje vysokou rychlost tisku s nádhernou kvalitou výstupu a nabízí řadu chytrých vylepšení. Tím se stává geniální volbou pro zákazníky.

Velkoformátová tiskárna SOLJET EJ-640

Tiskárny SOLJET EJ-640 jsou ideální výkonné stroje pro velké zakázky. Díky až sedmibarevnému módu CMYKLcLmLk a technologii inteligentní kontroly průchodu tiskové hlavy - Roland Intelligent Pass Control™ vytvářejí stroje velmi kvalitní tisky v maximální produktivitě.

Velkoformátová tiskárna Texart RT-640

Sublimační tiskárna RT-640 s novými inkousty Roland  Texart  přináší výrazné a živé barvy, sytou černou a jemné přechody. Díky přidání oranžového a fialového inkoustu nabízí širší rozsah barev, který umožňuje živé tisky s vysokým kontrastem.

RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů