NOVÉ INKOUSTY TOPINK+ A PREMIUM+

NOVÉ INKOUSTY TOPINK+ A PREMIUM+

V obou dvou případech jde o inkousty s novým složením, které jsou z hlediska vlivu na životní prostředí a zdraví šetrnější – oba dva jsou zařazeny podle klasifikace o chemických látkách do kategorie Xi.

TOPINK + je prémiový ecosolventní inkoust vyvíjený jako produkt šetrný k životnímu prostředí (ERP). Inkoust byl navržen jako optimální pro tiskové hlavy EpsonTM DX4, DX5 a DX6. Předností inkoustu je, že výpary nejsou klasifikovány jako nebezpečné látky znečišťující ovzduší – no hazardous air pollutants. TOPINK + představuje ekonomičtější alternativu k originálním inkoustům v oblasti digitálního tisku. Jeho parametry jsou srovnatelné s originálním inkoustem a navíc ještě lépe zasychají.

PREMIUM INK + je prémiový mild solventní inkoust se zvýšenou otěruvzdorností a rychlejším schnutím oproti předchozí verzi, takže je možné bezproblémově tisknout na celou řadu coatovaných i necoatovaných materiálů. Tento inkoust je určen pro zákazníky, kteří dosud používali inkoust Techink Platinum. Velkou předností nového inkoustu je jeho zařazení do třídy Xi irritant, tedy látka dráždící nikoliv zdraví nebezpečná.
Oba inkousty jsou barevně srovnatelné s originálním inkoustem, díky tomu mohou uživatelé využívat stejné ICC profily.