Home > Technologie > Tiskové stroje > Textilní tiskárny
 

Textilní tiskárny

Textilní tiskárny

Novým hitem v oblasti výroby textilií je využití Fluo-Reflexních barev.  Tyto barvy jsou nejen módní, ale i praktické. V případě použití na dresu nebo sportovním oblečení tyto barvy zajistí, že se sportovec či jeho tým stane nepřehlédnutelným a výjimečným. Stejně tak fluo barvy přispívají k větší bezpečnosti a viditelnosti cyklistů v silničním provozu.

 
Bitcon Vám nabízí řešení – sublimační tiskárny Roland lze osadit fluo barvami dle Vašeho výběru a nakonfigurovat dle Vašich požadavků.
 
Texart RT-640

Texart RT-640

Sublimační tiskárna RT-640 s novými inkousty Roland  Texart  přináší výrazné a živé barvy, sytou černou a jemné přechody. Díky přidání oranžového a fialového inkoustu nabízí širší rozsah barev, který umožňuje živé tisky s vysokým kontrastem.

Texart XT-640

Texart XT-640

Výjimečná sublimační technologie Tiskárna Texart XT-640 byla speciálně vyvinuta pro sublimační tisk. Poskytuje výrazné a živé, sytou černou a jemné přechody. Hlavní důraz při vývoji stroje byl kladen na spolehlivost. Široká oblast využití této tiskárny může zvýšit hodnotu Vaší společnosti.
Válcový lis Texart CS-64

Válcový lis Texart CS-64

Texart CS-64 je robustní, uživatelsky příjemný calender o šíři 162,5cm, který byl navržen právě pro použití s tiskárnou Texart pro přenos tisku z transferového papíru na polyesterové materiály nebo k fixaci inkoustu na přímo potištěných textiliích.