Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG

Bitcon je již více než 20 let distributorem japonské značky Roland DG na českém trhu. V našem portfoliu jsou velkoformátové tiskárny včetně UV tiskáren, řezací plotry, gravírovací a modelovací stroje a 3D scannery této značky.

Značka Roland jako první na světě vyvinula tzv. kombinované digitální tiskárny, což jsou tiskárny, které kombinují tisk a řez v jednom stroji. Tato revoluční technologie byla značkou Roland patentována a tak po mnoho let byly kombinované plotry nabízeny pouze touto jedinou značkou. Kombinované tiskárny řady VersaCamm se staly jedním z nejrozšířenějších tiskových plotrů na trhu. Kromě kombinovaných tiskáren nabízí značka Roland i běžné digitální tiskárny – a to v řadách VersaArt a Soljet. Nabídku velkoformátových tiskáren doplňují UV tiskárny VersaUV. 

Řezací plotry Roland jsou nabízeny v několika typech a to od nejmenších typu Stika až po vysoce výkonné řezací plotry CAMM1 PRO GX.

Nabídku značky Roland doplňuje i kompletní sortiment gravírovacích a modelovacích fréz a 3D scannerů.

Bitcon působí jako servisní středisko pro veškerý sortiment značky Roland DG. Naši servisní technici prochází pravidelnými školeními a certifikacemi.

 

 

Novinky bitcon.cz

15. března 2020

Mimořádné opatření - osobní odběry pouze po předchozí domluvě

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás informovali, že od pondělí 16. 3. 2020 bude osobní odběr možný pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání s uvedením termínu vyzvednutí tak, aby Vaše zboží bylo pro výdej předem připraveno a mohlo být předáno v co nejkratší době.více »
 

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG