Digitální tiskárny Roland DG

Bitcon působí jako autorizovaný zástupce a servisní středisko značky Roland DG. Velkoformátové tiskárny Roland jsou špičkou ve svém oboru. Vysoká kvalita tisku je u těchto tiskáren samozřejmostí. Tyto digitální tiskárny jsou vždy dodávány společně s profesionálním ripovacím softwarem.

Značka Roland je proslulá především technologií kombinovaných tiskáren, kterou si nechala patentovat a začala nabízet jako první na světě. Kombinované tiskárny jsou vlastně kombinací dvou strojů v jednom – tiskárny a řezacího plotru. V jednom automatickém procesu tak můžete vytisknout grafiku a následně provést její ořez. Kombinované tiskárny jsou tímto zcela nepostradatelné při výrobě etiket a samolepek. V rámci značky Roland si určitě vyberete svoji kombinovanou tiskárny v řadách VersaCamm nebo Soljet Pro. Naprostou novinkou je nová řada Soljet Pro 4 s novým modelem XR-640. Tato nová kombinovaná tiskárna dosahuje výjimečné kvality tisku a díky použití nového inkoustu light black výrazné lépe zvládá různé odstíny šedi a pleťové tóny, takže se skvěle uplatní při tisku zvláště černobílých fotografií.

Pokud plánujete tisk bannerů nebo billboardů a dáváte přednost samostatné digitální tiskárně nebo již vlastníte řezací plotr a další řezací stroj nepotřebujete, pak pro Vás máme v nabídce samostatné digitální velkoformátové tiskárny této značky. Vybrat si můžete z celé škály – od nejmenší stolní digitální tiskárny VersaSTUDIO BN-20, přes řadu VersaART až po produkční tiskárny řady Soljet Pro.

Naše firma je autorizována značkou Roland DG i pro prodej UV tiskáren. V nabídce značky Roland najdete stolní UV tiskárnu pro potisk reklamních předmětů, kombinované UV tiskárny (tisk a ořez v jednom stroji) nebo UV tiskárnu pro potisk deskových materiálů.

 

 

Novinky bitcon.cz

15. března 2020

Mimořádné opatření - osobní odběry pouze po předchozí domluvě

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás informovali, že od pondělí 16. 3. 2020 bude osobní odběr možný pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání s uvedením termínu vyzvednutí tak, aby Vaše zboží bylo pro výdej předem připraveno a mohlo být předáno v co nejkratší době.více »
 

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Digitální tiskárny Roland DG