Tiskové a řezací plotry Roland DG

Bitcon jako autorizovaný zástupce značky Roland DG nabízí tiskové a řezací plotry této značky. Tiskové plotry Roland se vyznačují špičkovou kvalitou tisku a vysokou spolehlivostí, součástí dodávky je vždy profesionální ripovací software. Jako první na světě přišla značka Roland s patentovanou technologií kombinovaných tiskových plotrů, to znamená digitálními tiskárnami, které v sobě kombinují dvě základní funkce – a to vytisknutí úlohy a následný ořez v jednom automatickém procesu. Tato funkce umožňuje rychle a efektivně vyrábět všechny druhy samolepek, etiket, nažehlovacích transferů, apod. Budete potřebovat pouze jeden stroj, který Vám ušetří prostor, elektřinu a peníze. Pro zájemce o kombinovaný plotr máme v nabídce tiskárny z řady VersaCamm nebo Soljet Pro. Pokud trváte na dvou oddělených technologiích, můžeme Vám nabídnout samostatnou tiskárnu z řady VersaArt nebo Soljet Pro a řezací plotr této renomované značky zvlášť.

 

 

 

Novinky bitcon.cz

15. března 2020

Mimořádné opatření - osobní odběry pouze po předchozí domluvě

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás informovali, že od pondělí 16. 3. 2020 bude osobní odběr možný pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání s uvedením termínu vyzvednutí tak, aby Vaše zboží bylo pro výdej předem připraveno a mohlo být předáno v co nejkratší době.více »
 

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Tiskové a řezací plotry Roland DG