Řezací plotry

Bitcon je dlouholetým distributorem řezacích plotrů značky Roland DG a Graphtec. Současně působíme také jako servisní středisku pro uvedené značky řezacích plotrů.

Značka Roland DG nabízí rolové řezací plotry, které dokáží zpracovávat různé materiály v rolích, jako jsou běžné tiskové materiály, řezací a nažehlovací fólie. V nabídce jsou řezací plotry od pracovní šíře 60 cm až po šíři 160cm. Všechny řezací plotry Roland jsou vybaveny optickým systémem pro ořez grafiky.

Značka Graphtec nabízí jak profesionální rolové řezací plotry – pro ořez běžných fólií, vinylu, tak i profesionální plotry deskové, kde lze zpracovávat i další materiály, jako jsou lepenky, PVC desky, středně těžké materiály, gumové pískovací fólie, pěnová hmota, foto-maskovací fólie a další. Deskové řezací plotry nachází uplatnění v projektových kancelářích a vzorkovnách v ofsetovém tisku, v obalovém průmyslu, v oděvních a obuvnickém průmyslu, pro výrobce dopravního značení atd. Deskové plotry se stále častěji stávají nedílnou součástí provozů, kde používají pro potisk desek UV tiskárny.

Malé řezací plotry pro osobní použití, pro školy, zájmové kroužky, kutily, copy shopy nebo pro výrobce reklamy jako druhé mobilní řezací zařízení do terénu, včetně kompletního příslušenství a spotřebního materiálu, jsou nabízeny firmou Graphtec pod svojí značkou Silhouette. Jedná se o jednoduché řezací plotry s optickým systémem pro načtení registračních značek. Dříve byly prodávány pod obchodním názvem Craftrobo. 

 

Novinky bitcon.cz

15. března 2020

Mimořádné opatření - osobní odběry pouze po předchozí domluvě

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás informovali, že od pondělí 16. 3. 2020 bude osobní odběr možný pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání s uvedením termínu vyzvednutí tak, aby Vaše zboží bylo pro výdej předem připraveno a mohlo být předáno v co nejkratší době.více »
 

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Řezací plotry