Distributor Graphtec pro ČR

Bitcon působí jako distributor řezacích plotrů japonské značky Graphtec a servisní středisko pro Českou republiku.

Řezací plotry Graphtec zahrnují profesionální řezací plotry rolové a deskové. Rolové řezací plotry slouží pro ořez běžných fólií, vinylu v rolích. Graphtec nabízí dvě řady rolových řezacích plotrů – střední třídu CE5000, která se vyznačuje výbornými parametry a vysokým výkonem srovnatelným s vyšší kategorií plotrů, ale za příznivější ceny, a řadou FC8000, která nabízí vysoce výkonné řezací plotry v šířích až do 160 cm.

Deskové řezací plotry dokáží zpracovat různé materiály, jako jsou lepenky, PVC desky, gumové pískovací fólie, pěnové hmoty a mnohé další. Uplatňují se v mnoha odvětvích od obalového až po oděvní nebo obuvnický průmysl, nebo jako doplněk pro tiskárny, které se zabývají UV potiskem deskových materiálů.

Bitcon je distributorem také značky Silhouette, kterou vlastní firmy Graphtec. Tato značky nabízí jednoduché malé řezací plotry s optickým systémem pro načtení registračních značek včetně komplexního spotřebního materiálu. Tyto plotry jsou známy spíše pod obchodní značkou Craftrobo, pod kterou byly dříve prodávány.

 

 

Novinky bitcon.cz

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Distributor Graphtec pro ČR