Řezací plotry Graphtec

Bitcon je dlouholetým distributorem řezacích plotrů japonské značky Graphtec. Současně působíme také jako servisní středisko pro Českou republiku.

Značka Graphtec nabízí jak profesionální rolové řezací plotry – pro ořez běžných fólií, vinylu, tak i profesionální plotry deskové, kde lze zpracovávat i další materiály, jako jsou lepenky, PVC desky, středně těžké materiály, gumové pískovací fólie, pěnová hmota, foto-maskovací fólie a další.

Rolové řezací plotry Graphtec se vyrábí ve dvou řadách – řada CE5000 nabízí řezací plotry střední třídy od pracovní šíře 40cm až po 120cm. Výkonná řada FC8000 zahrnuje řezací plotry v šířích 60 až 160cm. Všechny rolové řezací plotry Graphtec pracují s optickým polohovacím systémem OPOS.

Deskové řezací plotry nachází uplatnění v projektových kancelářích a vzorkovnách v ofsetovém tisku, v obalovém průmyslu, v oděvních a obuvnickém průmyslu, pro výrobce dopravního značení atd. Deskové plotry se také stále častěji stávají nedílnou součástí provozů, kde používají pro potisk desek UV tiskárny.

Malé řezací plotry pro osobní použití, pro školy, zájmové kroužky, kutily, copy shopy nebo pro výrobce reklamy jako druhé mobilní řezací zařízení do terénu, včetně kompletního příslušenství a spotřebního materiálu, jsou nabízeny firmou Graphtec pod speciální značkou Silhouette. Jedná se o jednoduché řezací plotry s optickým systémem pro načtení registračních značek. Dříve byly prodávány pod obchodním názvem Craftrobo.

 

Novinky bitcon.cz

9. února 2020

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Řezací plotry Graphtec