UV tiskárna VersaUV LEF-200

VersaUV LEF-200

VersaUV tiskárna umožňuje přímý tisk na řadu materiálů a trojrozměrných předmětů - s přibližně 2x větší oblastí tisku a novými technologiemi. Perfektní technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, prototypů nebo štítků a malých přístrojů.

 
 

VersaUV tiskárna otevírá nové tvůrčí možnosti, které umožňují přímý tisk na nekonečné řady materiálů a trojrozměrných předmětů. Nyní jsme převedli tuto technologii do další úrovně. Kromě rozšíření oblasti tisku na 508 mm šířka x 330 mm, jsme zavedli novou výkonnou UV LED diodu, což výrazně zvyšuje produktivitu a celkovou výkonnost. S LEF-200 je malosériový tisk snazší než kdykoliv předtím. Můžete potisknout celou škálu prototypů, suvenýrů, novinkového zboží, průmyslových dílů, a dokonce i předměty spotřební elektroniky. Chcete-li dále zvýšit své zisky, LEF-200 představuje jedinečnou inkoustovou konfiguraci CMYK, která obsahuje vysoce kvalitní plnobarevný tisk, plus bílou barvu a čirý lak pro lesklé a matné speciální efekty

 

Novinka

Nově je u stroje  možné zaměnit kazetu s lakem za kazetu s primerem, který zlepšuje možnost potisku problematických materiálů např. skla. V softwaru si můžete určit místa v tisku, které budou podtisknuty primerem a následně přetisknuty barvou.

 

Produktivita

U LEF-200 se významně rozšířila oblast tisku, která je přibližně dvakrát větší než náš předchozí model LEF-12. Umožňuje tisk přímo na objekty až do šířky 508 mm, 330 mm délky a 100 mm na výšku. Tiskárna v sobě kombinuje nové, výkonnější UV LED lampy, pokročilé ECO-UV inkousty a optimalizovaný tisk k větší produktivitě. K dispozici je nově 40 předvoleb, které umožňují okamžitě vybrat to správné nastavení pro vaše typické zakázky.

 

Kreativita

Výjimečná kvalita tisku

Protože UV-LED lampa okamžitě vytvrzuje inkoust při tisku, může LEF-200 přímo tisknout na materiály, jako je PET, ABS, polykarbonátu a TPU, stejně jako měkké materiály, jako je kůže a tkaniny. Díky technologii Roland IPC umožňuje tiskárna výjimečně hladké přechody a plné barvy, prakticky bez pruhů ve všech tiskových režimech.

 

Čirý inkoust zvyšuje kvalitu tisku a vzhled

LEF-20 je vybaven čirým lakem. Tento inkoust umožňuje vyrábět prvotřídní kvality s lesklou a matnou povrchovou úpravou, stejně jako vystouplých tisků s více vrstvami čirého inkoustu.LEF-20 nabízí 72 vzorových textur, z nichž všechny jsou snadno začlenitelné do návrhu. Pouhým jedním kliknutím můžete vytvořit vysoce nádherné a atraktivní jedinečné efekty pro vaše zákazníky.

Bílý inkoust s vysokou kryvostí

LEF-20 je kompatibilní s novou řadou inkoustů ECO-UV s vysokou hustotou bílého inkoustu. Tam, kde potřebujete tisknout na průhledné i tmavé materiály je LEF-20 ta pravá technologie, které přináší přibližně 1,4 krát vyšší krytí než předchozí model.

Načtení materiálu

Tiskárna umožňuje automatické nastavení ideální výšky hlavy nad vloženým materiálem, aby nedošlo ke kontaktu s tiskovými hlavami. Nastavení výšky a vymezení pracovní plochy bylo oproti předchozímu modelu výrazně zrychleno.

Ekologicky a uživatelsky přívětivé ovládání

Tiskárna je vybavena UV LED lampami s dlouhou životností, LEF-200 nevyžaduje žádnou zahřívací dobu, což je efektivnější pro používání.  Materiál není po tisku zahřátý a je připraven k okamžitému použití. Kromě toho je tiskárna uzavřena speciálním krytem k ochraně obsluhy před UV zářením při provozu a také proti prachu, který by mohl dopadat na povrch materiálu při tisku.

Absorpční funkce

Při tisku mohou vznikat drobné mikrokapky inkoustu rozptýlené ve formě aerosolu. Na to je připraven speciální absorpční systém, kterým je aerosol shromažďován do speciálního filtru pomocí ventilátoru umístěného u tiskové hlavy.  Tento systém je cenný pro udržení konzistentních operací tisku.

Automatizovaný systém cirkulace inkoustu

Řada VersaUV přichází s automatizovaným systémem cirkulace inkoustu, který zabraňuje usazování bílého pigmentu. Tento systém automaticky sníží plýtvání bílým inkoustem, snižuje provozní náklady, vytváří výjimečnou kvalitu obrazu a zajišťuje konzistentní bílou hustotu.

Intuitivní Roland VersaWorks Dual ® software pro správu

LEF-200 zahrnuje Roland VersaWorks Dual Print Management Software, který nabízí intuitivní rozhraní pro snadné ovládání a řízení práce. Roland VersaWorks Dual umožňuje uživateli vybrat si z obecného režimu pro tisk jemných detailů, stejně jako režim pro tisk na zakřivených plochách. Tisk proměnných dat je také k dispozici, což se hodí u zakázek s pořadovými čísly a jmény. Nově můžete v ripu měnit rozměr podkladové bílé barvy.

Volitelná filtrační jednotka vzduchu

Volitelná filtrační jednotka obsahuje uhlíkový filtr, který účinně odstraňuje zápach a těkavé látky, které se vyskytují v průběhu tisku. Tento přístroj lze snadno nainstalovat pod LEF-200.

 
 

Tiskový stůl s aplikacemi Tiskový stůl s aplikacemi
Tiskový stůl s aplikacemi
LEF-20 s otevřeným krytem LEF-20 s otevřeným krytem
LEF-20 s otevřeným krytem
LEF-20 LEF-20
LEF-20
potisk krytů na mobil potisk krytů na mobil
potisk krytů na mobil
UV tiskárna VersaUV LEF-200  

UV tiskárna VersaUV LEF-200  

UV tiskárna VersaUV LEF-200  

UV tiskárna VersaUV LEF-200  

book cover book cover
book cover
Roland možnosti textur Roland možnosti textur
Roland možnosti textur
LEF vzorek LEF vzorek
LEF vzorek
Video LEF-20 Video LEF-20
Video LEF-20
Použití primeru Použití primeru
Použití primeru
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů