Válcový lis Texart CS-64

Válcový lis Texart CS-64

Texart CS-64 je robustní, uživatelsky příjemný calender o šíři 162,5cm, který byl navržen právě pro použití s tiskárnou Texart pro přenos tisku z transferového papíru na polyesterové materiály nebo k fixaci inkoustu na přímo potištěných textiliích. 

 
 

Nedávná novinka od Rolandu - sublimační tiskárna RT-640 s inovativní tiskovou technologií a výkonným RIPem, která používá nové inkousty Roland Texart a pracuje buď ve 4-barevném (CMYK) nebo 8-barevném módu (CMYKLcLm + Orange + Violet), byla doplněna o nový profesionální válcový lis – Texart CS-64, který je dodáván za velmi příznivou cenu jako volitelné příslušenství. Spojením těchto dvou technologií nabízí Roland kompletní řešení pro sublimační tisk – sublimační tiskárnu vysoké kvality s originálním inkoustem, profesionálním softwarem a také nově s válcovým lisem.

 

Texart CS-64 je robustní, uživatelsky příjemný calender o šíři 162,5cm, který byl navržen právě pro použití s tiskárnou Texart pro přenos tisku z transferového papíru na polyesterové materiály nebo k fixaci inkoustu na přímo potištěných textiliích. Nový Texart CS-64 pracuje rychlostí 40m2/hod a hodí se jak pro velké objemy sériové výroby, tak pro individuální zakázky.

Calender může být doplněn přídavným stolem pro hladký přenos na předem vysekané části textilií.  Hodí se tedy ideálně na výrobu sportovního oblečení, jak ze strečových, tak i nestrečových materiálů. Dalším volitelným příslušenstvím je sběrná jednotka (CS-BIN), kterou je možno namontovat na zadní stranu calenderu pro zachycení textilního materiálu podávaného z válců.

 

 

Pokaždé s perfektním výsledkem

Díky přesnému tranzitnímu systému a infračervenému zdroji tepla,  dochází k výbornému přenosu sublimačních tisků na polyesterový materiál. Calender může být také využíván na tepelnou fixaci přímého sublimačního tisku na látce. Díky průměrné rychlosti produkce až 50 m²/h a volitelným tranzitním průchozím stolům, je CS-64 vhodný jak pro velké role s dlouhými náviny tak pro přeřezané materiály. Proto je tento calender  ideálním řešením pro vaše textilní tisky, včetně oblečení, dekorace interiéru, textilní plakáty, displeje a propagační materiály.

 

Vysoká produktivita, nízké provozní náklady

    CS-64 zaujme svými nízkými provozními náklady a vysokou produktivitou. Lis je opatřen infračerveným zdrojem tepla, který spotřebovává podstatně méně energie než alternativa s olejovým topením. Tímto způsobem stroj také rychleji dosáhne optimální teploty. To vede ke zkrácení čekacích dob a vyšší produkci. Žáruvzdorný Nomex® vstupní pás  je zesílen kevlarem pro zajištění dlouhé životnosti. Je mechanicky nastavitelný a poskytuje vysokou kvalitu přenosu bez zásahu uživatele nebo dodávky stlačeného vzduchu. CS-64 nepoužívá žádné naftové topení nebo kompresor a je tudíž šetrný k životnímu prostředí. Navíc Vaše společnost ušetří čas i peníze.

 

Uživatelsky přívětivý

Texart CS-64 je plně přizpůsoben potřebám výroby textilních tiskáren a vyznačuje se snadným ovládáním. Díky těmto silným stránkám stroj může přesvědčit  zkušené profesionály i začátečníky v oblasti sublimace.

 

Jednoduchá obsluha

CS-64 je velmi snadné používá. Intuitivní ovládací panel je nastaven během několika sekund. Integrované bezpečnostní funkce chrání obsluhu kdykoliv před horkem a případným nebezpečím. Zakládání a vykládání materiálu je také extrémně rychlé.

CS-64 má šest samosvorných nápravy pro navíjení a odvíjení médií. Každá osa má středící systém, který umožňuje rychlé a přesné zatížení calenderu. Důmyslný systém upínání drží textilii přesně při průchodu strojem a zabraňuje chybám v přenosu.

 

 

Technická data

Termotransferový válcový lis s infračerveným zdrojem tepla

Maximální pracovní šířka

1680 mm

Maximální teplota

220 °C

Průměr topných válců

250 mm

Topení

Infračervená lampa

Doba nahřívání na teplotu 200 °C

30 min

Digitální ukazatel teploty

Ano

Použitý materiál unašeče

Kevlarem zesílený Nomex®

Rychlost průchodu

 

přenos 90 s

17 m/h - 0,29 m/min

přenos 40 s

65 m/h - 1,08 m/min

Reverzní chod

Ano

Ochrana provozovatele

Panel
2 x nouzový vypínač

Odvod zplodin

dvou potrubní odvod vzniklých zplodin

 

 

Maximální průměry vodících válců

Horní pozice

250 mm

Střední přední pozice

250 mm

Spodní přední pozice

250 mm

Napětí a frekvence

Spotřeba

5500 W

 

230-240 V / 50 Hz - 60 Hz

Požadavky

Max. 28 A

Rozměry

 208 x 96 x  155 cm

Hmotnost

480 kg

Rozměry transportního balení

 218 x 93 x  170 cm

Celková váha pro transport

600 kg

Záruka

1 rok

 

 

Volitelné příslušenství:

-         CS-TAB …  pracovní stůl

-         CS-BIN …   kontejner pro nařezané díly

 

Válcový lis Texart CS-64  

Válcový lis Texart CS-64  

Válcový lis Texart CS-64  

brochure_cs-64_en (743 kB) Leták_cs-64_en
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů