Textil

Textil

Jako firma, která působí na českém trhu více jak dvacet let v oblasti dodávek spotřebních materiálů pro oblast signmakingu, rozšiřujeme naše portfolio o nabídku textilu, který je stále poptáván našimi klienty.

V případě zájmu si vyžádejte katalog a ceník na emailové adrese: obchod@bitcon.cz

 
 

Pro začátek jsme pro Vás vybrali dvě značky textilu, o kterých jsme přesvědčeni, že splňují nároky našich klientů co do kvality, tak i cenové hladiny. Jedná se o značku Fruit of the Loom, a B&C. Silnou stránkou těchto značek je nabídka kvalitního textilu v desítkách barev a velikostí a to až do velikosti 3XL. Tyto značky reklamního textilu a firemního oblečení, které nabízíme, jsou produkty  předních výrobců a jejich kvalita je prověřena distribuční sítí po celém světě.

Naši zákazníci, kteří budou mít zájem, obdrží od našich obchodních zástupců katalog, kde jsou zastoupeny i další značky textilu, jako například Gildan, Bella, Continental, Green Concept, Tee Jay, Slazenger, PGA Tour, US Basic, James & Nicholson atd., které je možné také objednat, dodací lhůty budou o něco delší.
 
Textil Fruit of the Loom:
 
Značka se již 150 let   zabývá se výrobou textilií. Výrobky této značky jsou vyrobeny z jemné pletené látky ze 100% bavlny s hladkým povrchem, která zaručuje pocit pohodlí a volnosti.
 
Kontrola kvality zpracovávaného materiálu je pravidelne sledována a garantována. Kromě toho vlastní všechny textilie Fruit of the Loom označení (certifikát) OEKO-TEX.
 
Tento certifikát zaručuje spotřebitelům vysokou hlavně ekologickou kvalitu.   Textilie   označené   OEKO-TEX   Standart 100 garantují spotřebitelům, že neobsahují žádné látky pro člověka nebo životní prostředí škodlivé.
 
Fruit of the Loom má samostatný, detailní, ekologický a etický kodex chování, který je nezbytnou součástí obchodních praktik.
 
Tento kodex odpovídá nejvyšší úrovni v současné době dosažené v zaměstnání, zdraví, bezpečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.
 
 
B & C Collection:
Značka, která je na trhu bezmála 50 let a zabývá se výrobou textilií v té nejvyšší kvalitě a nabízí nepřeberné množství barev a výrobků. I ona je označena certifikátem OEKO-TEX, zaručující spotřebitelům vysokou hlavně ekologickou kvalitu. Textilie označené OEKO-TEX  Standart 100 garantují spotřebitelům, že neobsahují žádné látky pro člověka nebo životní prostředí škodlivé.
 
 
 
 
 
Leták - textil (774 kB) Leták textil
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů