Modelovací fréza MDX-40A

MDX-40A
Středně velká modelovací fréza je kompaktní a cenově dostupná, je perfektním nástrojem pro výrobce reklamy, pro techniky, průmyslové návrháře vzdělávací pracovníky a další lidem, kteří se podílejí na designu výrobků. Je mnohem menší než NC stroje, nabízí však všechny možnosti gravírování, frézování, modelování a 3D skenování.
 
 
 

Model MDX-40A podporuje programovací jazyk NC strojů G-code, a proto je vhodný jak pro profesionální, tak pro vzdělávací využití. MDX-40A je ideální pro interní použití, kdy mohou přímo koncoví uživatelé využívat plnou paletu možností techniky SRP (Subtractive Rapid Prototyping) přímo na svém pracovním stole. MDX-40R dovoluje návrhářům ponechat si vlastní nápady uvnitř vývojového pracoviště - nemusíte předávat dokumentaci vnějšímu výrobci, a současně odbouráte s tím související  vícenáklady a časové ztráty.Ke stroji lze dokoupit rotační jednotku ZCL-40. Otáčení rotační hlavy v osách umožňuje bezobslužné frézování ze dvou a ze čtyř stran, což umožňuje snadnou výrobu prototypů, dílů a přesných modelů.

Pokud potřebujete provádět reverzní modelování, ke stroji lze dokoupit také senzorovou jednotku pro 3D snímání ZSC-1. Snímání je založeno na revoluční technologii RAPS společnosti Roland.
 
Není třeba žádného speciálního tréninku. K modelu MDX-40A je přiložen software SRP Player CAM, jehož velice užitečnou vlastností je jednoduché nastavení krok po kroku, které zabezpečuje snadné ovládání a vysokou kvalitu frézování. Pomocí softwaru SRP PLayer můžete provést náhled vaší práce na obrazovce, abyste potvrdili dráhy řezání, čímž zajistíte dosažení vynikajících výsledků kdykoli budete chtít. Navíc každý model MDX-40A obsahuje přiložený software ClickMILLTM , který umožňuje jednoduše dokončit povrchové úpravy práce. Je možné zakulatit rohy, přidat otvoru, vytvoření armatury a přidat modifikace v posledním okamžiku obrábění, vše je možné provést bez nutnosti CAD softwaru.Stroj je dodáván s pokročilým snadno použitelným softwarem.MODELA Player 4 CAM zpracovává soubory IGES, DXF a STL exportované z většiny populárních průmyslových 3D CAD softwarů. Virtual MODELA simuluje výsledné tvary, odhaduje čas zpracování a určením vhodné hloubky modelování umožňuje optimalizovat spotřebu času a materiálů.
 

Technické údaje

·        Pracovní rozsah stroje: 305 (X) x 305 (Y) x 105 (Z) mm
·        Rychlost vřetene: 0.1-50 mm/s (X/Y), 0.1-30 mm/s (Z)
·        Výkon vřetene: 100 W
·        Otáčky vřetene: 4 500 15 000 ot/min
·        Rozlišení: 0.01 mm/krok
·        Váha: 66 kg
 

Modelovací fréza MDX-40A  

iPod kryt iPod kryt
iPod kryt
Dálkové ovládání Dálkové ovládání
Dálkové ovládání
Rotační jednotka Rotační jednotka
Rotační jednotka
SRP Player SRP Player
SRP Player
V-Panel V-Panel
V-Panel
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů