Technologie > 3D tiskárny, gravírky a modelovací stroje > Gravírovací stroje

Gravírovací stroje

Mechanické gravírovací zařízení  značky Roland DG.

 
Gravírka EGX-30A
Gravírka EGX-350
Gravírka EGX-400/600

Gravírka EGX-30A

EGX-30A je cenově dostupný plošný gravírovací stroj, se kterým můžete pracovat bez předchozích zkušeností a znalostí z oblasti gravírování. Perfektně zapadne do vybavení Vaší společnosti nebo obchodu pokud potřebuje snadno, rychle a levně vyrobit štítky, jmenovky, dárky, různé ceny nebo originální šablony pro aplikaci štrasových kamenů.

Gravírka EGX-350

Gravírovací stroj s širokým rozsahem použití pro profesionální uživatele pro plošné gravírování a rytí a 3D modelování. Dovoluje zpracování plastů, dřeva a lehkých kovů, jako je mosaz a hliník. Je ideálním výrobním prostředkem pro výrobu jmenovek, štítků, označení na zapalovače, poháry, dárky a další. Umožňuje prostorové modelování se zdvihem do 40 mm na výrobu 3D reliéfů. Ve spolupráci s grafickým softwarem R-WEAR STUDIO vyrobí šablony pro aplikace štrasových kamínků na trička.

Gravírka EGX-400/600

Gravírovací stroje prvotřídní kvality a vysokého výkonu pro gravírování v náročných podmínkách. Jednoznačně splňují požadavky profesionálních uživatelů. Tyto počítačem řízené stroje umožňují výrobu širokého spektra produktů včetně trojrozměrných reliéfů pro výrazné nápisy nebo jmenovky, ceny a trofeje, medaile, ovládací panely atd. Součástí dodávky je sada výkonného softwaru.

RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů