Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG

Bitcon je již více než 20 let distributorem japonské značky Roland DG na českém trhu. V našem portfoliu jsou velkoformátové tiskárny včetně UV tiskáren, řezací plotry, gravírovací a modelovací stroje a 3D scannery této značky.

Značka Roland jako první na světě vyvinula tzv. kombinované digitální tiskárny, což jsou tiskárny, které kombinují tisk a řez v jednom stroji. Tato revoluční technologie byla značkou Roland patentována a tak po mnoho let byly kombinované plotry nabízeny pouze touto jedinou značkou. Kombinované tiskárny řady VersaCamm se staly jedním z nejrozšířenějších tiskových plotrů na trhu. Kromě kombinovaných tiskáren nabízí značka Roland i běžné digitální tiskárny – a to v řadách VersaArt a Soljet. Nabídku velkoformátových tiskáren doplňují UV tiskárny VersaUV. 

Řezací plotry Roland jsou nabízeny v několika typech a to od nejmenších typu Stika až po vysoce výkonné řezací plotry CAMM1 PRO GX.

Nabídku značky Roland doplňuje i kompletní sortiment gravírovacích a modelovacích fréz a 3D scannerů.

Bitcon působí jako servisní středisko pro veškerý sortiment značky Roland DG. Naši servisní technici prochází pravidelnými školeními a certifikacemi.

 

 

Novinky bitcon.cz

19. srpna 2019

Workshop "Nažehlování a možnosti potisku textilu"

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - již pouze v termínu 10. 9. 2019 !!!

více »
 
9. srpna 2019

Nové nažehlovací fólie Novaflex

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že rozšiřujeme sortiment nažehlovacích fólií o novou značku Nova-Flex. 

více »
 
28. května 2019

Novinky v nabídce Bitcon

Novinky v nabídce firmy Bitcon

více »
 
Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG
 


Katalog produktů