Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG

Bitcon je již více než 20 let distributorem japonské značky Roland DG na českém trhu. V našem portfoliu jsou velkoformátové tiskárny včetně UV tiskáren, řezací plotry, gravírovací a modelovací stroje a 3D scannery této značky.

Značka Roland jako první na světě vyvinula tzv. kombinované digitální tiskárny, což jsou tiskárny, které kombinují tisk a řez v jednom stroji. Tato revoluční technologie byla značkou Roland patentována a tak po mnoho let byly kombinované plotry nabízeny pouze touto jedinou značkou. Kombinované tiskárny řady VersaCamm se staly jedním z nejrozšířenějších tiskových plotrů na trhu. Kromě kombinovaných tiskáren nabízí značka Roland i běžné digitální tiskárny – a to v řadách VersaArt a Soljet. Nabídku velkoformátových tiskáren doplňují UV tiskárny VersaUV. 

Řezací plotry Roland jsou nabízeny v několika typech a to od nejmenších typu Stika až po vysoce výkonné řezací plotry CAMM1 PRO GX.

Nabídku značky Roland doplňuje i kompletní sortiment gravírovacích a modelovacích fréz a 3D scannerů.

Bitcon působí jako servisní středisko pro veškerý sortiment značky Roland DG. Naši servisní technici prochází pravidelnými školeními a certifikacemi.

 

 

Novinky bitcon.cz

10. prosince 2019

Otevírací doba během vánočních svátků

Vážení zákazníci,

po zkušenostech z minulých let budeme zasílat poslední zboží službou DPD v pátek 20. 12. 2019 (objednávky do 12 hod), abychom předešli problémům s poškozením a případnou ztrátou zboží během svátků. V pondělí 23. 12. 2019 je firma otevřena do 13 hod - zboží vydáváme pouze v rámci osobních odběrů. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Autorizovaný dealer a servisní středisko značky Roland DG