Digitální tiskárny Roland DG

Bitcon působí jako autorizovaný zástupce a servisní středisko značky Roland DG. Velkoformátové tiskárny Roland jsou špičkou ve svém oboru. Vysoká kvalita tisku je u těchto tiskáren samozřejmostí. Tyto digitální tiskárny jsou vždy dodávány společně s profesionálním ripovacím softwarem.

Značka Roland je proslulá především technologií kombinovaných tiskáren, kterou si nechala patentovat a začala nabízet jako první na světě. Kombinované tiskárny jsou vlastně kombinací dvou strojů v jednom – tiskárny a řezacího plotru. V jednom automatickém procesu tak můžete vytisknout grafiku a následně provést její ořez. Kombinované tiskárny jsou tímto zcela nepostradatelné při výrobě etiket a samolepek. V rámci značky Roland si určitě vyberete svoji kombinovanou tiskárny v řadách VersaCamm nebo Soljet Pro. Naprostou novinkou je nová řada Soljet Pro 4 s novým modelem XR-640. Tato nová kombinovaná tiskárna dosahuje výjimečné kvality tisku a díky použití nového inkoustu light black výrazné lépe zvládá různé odstíny šedi a pleťové tóny, takže se skvěle uplatní při tisku zvláště černobílých fotografií.

Pokud plánujete tisk bannerů nebo billboardů a dáváte přednost samostatné digitální tiskárně nebo již vlastníte řezací plotr a další řezací stroj nepotřebujete, pak pro Vás máme v nabídce samostatné digitální velkoformátové tiskárny této značky. Vybrat si můžete z celé škály – od nejmenší stolní digitální tiskárny VersaSTUDIO BN-20, přes řadu VersaART až po produkční tiskárny řady Soljet Pro.

Naše firma je autorizována značkou Roland DG i pro prodej UV tiskáren. V nabídce značky Roland najdete stolní UV tiskárnu pro potisk reklamních předmětů, kombinované UV tiskárny (tisk a ořez v jednom stroji) nebo UV tiskárnu pro potisk deskových materiálů.

 

 

Novinky bitcon.cz

10. prosince 2019

Otevírací doba během vánočních svátků

Vážení zákazníci,

po zkušenostech z minulých let budeme zasílat poslední zboží službou DPD v pátek 20. 12. 2019 (objednávky do 12 hod), abychom předešli problémům s poškozením a případnou ztrátou zboží během svátků. V pondělí 23. 12. 2019 je firma otevřena do 13 hod - zboží vydáváme pouze v rámci osobních odběrů. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Digitální tiskárny Roland DG