Digitální tiskárny Roland DG

Bitcon působí jako autorizovaný zástupce a servisní středisko značky Roland DG. Velkoformátové tiskárny Roland jsou špičkou ve svém oboru. Vysoká kvalita tisku je u těchto tiskáren samozřejmostí. Tyto digitální tiskárny jsou vždy dodávány společně s profesionálním ripovacím softwarem.

Značka Roland je proslulá především technologií kombinovaných tiskáren, kterou si nechala patentovat a začala nabízet jako první na světě. Kombinované tiskárny jsou vlastně kombinací dvou strojů v jednom – tiskárny a řezacího plotru. V jednom automatickém procesu tak můžete vytisknout grafiku a následně provést její ořez. Kombinované tiskárny jsou tímto zcela nepostradatelné při výrobě etiket a samolepek. V rámci značky Roland si určitě vyberete svoji kombinovanou tiskárny v řadách VersaCamm nebo Soljet Pro. Naprostou novinkou je nová řada Soljet Pro 4 s novým modelem XR-640. Tato nová kombinovaná tiskárna dosahuje výjimečné kvality tisku a díky použití nového inkoustu light black výrazné lépe zvládá různé odstíny šedi a pleťové tóny, takže se skvěle uplatní při tisku zvláště černobílých fotografií.

Pokud plánujete tisk bannerů nebo billboardů a dáváte přednost samostatné digitální tiskárně nebo již vlastníte řezací plotr a další řezací stroj nepotřebujete, pak pro Vás máme v nabídce samostatné digitální velkoformátové tiskárny této značky. Vybrat si můžete z celé škály – od nejmenší stolní digitální tiskárny VersaSTUDIO BN-20, přes řadu VersaART až po produkční tiskárny řady Soljet Pro.

Naše firma je autorizována značkou Roland DG i pro prodej UV tiskáren. V nabídce značky Roland najdete stolní UV tiskárnu pro potisk reklamních předmětů, kombinované UV tiskárny (tisk a ořez v jednom stroji) nebo UV tiskárnu pro potisk deskových materiálů.

 

 

Novinky bitcon.cz

19. srpna 2019

Workshop "Nažehlování a možnosti potisku textilu"

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - již pouze v termínu 10. 9. 2019 !!!

více »
 
9. srpna 2019

Nové nažehlovací fólie Novaflex

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že rozšiřujeme sortiment nažehlovacích fólií o novou značku Nova-Flex. 

více »
 
28. května 2019

Novinky v nabídce Bitcon

Novinky v nabídce firmy Bitcon

více »
 
Digitální tiskárny Roland DG
 


Katalog produktů