Tiskové a řezací plotry Roland DG

Bitcon jako autorizovaný zástupce značky Roland DG nabízí tiskové a řezací plotry této značky. Tiskové plotry Roland se vyznačují špičkovou kvalitou tisku a vysokou spolehlivostí, součástí dodávky je vždy profesionální ripovací software. Jako první na světě přišla značka Roland s patentovanou technologií kombinovaných tiskových plotrů, to znamená digitálními tiskárnami, které v sobě kombinují dvě základní funkce – a to vytisknutí úlohy a následný ořez v jednom automatickém procesu. Tato funkce umožňuje rychle a efektivně vyrábět všechny druhy samolepek, etiket, nažehlovacích transferů, apod. Budete potřebovat pouze jeden stroj, který Vám ušetří prostor, elektřinu a peníze. Pro zájemce o kombinovaný plotr máme v nabídce tiskárny z řady VersaCamm nebo Soljet Pro. Pokud trváte na dvou oddělených technologiích, můžeme Vám nabídnout samostatnou tiskárnu z řady VersaArt nebo Soljet Pro a řezací plotr této renomované značky zvlášť.

 

 

 

Novinky bitcon.cz

10. prosince 2019

Otevírací doba během vánočních svátků

Vážení zákazníci,

po zkušenostech z minulých let budeme zasílat poslední zboží službou DPD v pátek 20. 12. 2019 (objednávky do 12 hod), abychom předešli problémům s poškozením a případnou ztrátou zboží během svátků. V pondělí 23. 12. 2019 je firma otevřena do 13 hod - zboží vydáváme pouze v rámci osobních odběrů. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Tiskové a řezací plotry Roland DG