Řezací plotry

Bitcon je dlouholetým distributorem řezacích plotrů značky Roland DG a Graphtec. Současně působíme také jako servisní středisku pro uvedené značky řezacích plotrů.

Značka Roland DG nabízí rolové řezací plotry, které dokáží zpracovávat různé materiály v rolích, jako jsou běžné tiskové materiály, řezací a nažehlovací fólie. V nabídce jsou řezací plotry od pracovní šíře 60 cm až po šíři 160cm. Všechny řezací plotry Roland jsou vybaveny optickým systémem pro ořez grafiky.

Značka Graphtec nabízí jak profesionální rolové řezací plotry – pro ořez běžných fólií, vinylu, tak i profesionální plotry deskové, kde lze zpracovávat i další materiály, jako jsou lepenky, PVC desky, středně těžké materiály, gumové pískovací fólie, pěnová hmota, foto-maskovací fólie a další. Deskové řezací plotry nachází uplatnění v projektových kancelářích a vzorkovnách v ofsetovém tisku, v obalovém průmyslu, v oděvních a obuvnickém průmyslu, pro výrobce dopravního značení atd. Deskové plotry se stále častěji stávají nedílnou součástí provozů, kde používají pro potisk desek UV tiskárny.

Malé řezací plotry pro osobní použití, pro školy, zájmové kroužky, kutily, copy shopy nebo pro výrobce reklamy jako druhé mobilní řezací zařízení do terénu, včetně kompletního příslušenství a spotřebního materiálu, jsou nabízeny firmou Graphtec pod svojí značkou Silhouette. Jedná se o jednoduché řezací plotry s optickým systémem pro načtení registračních značek. Dříve byly prodávány pod obchodním názvem Craftrobo. 

 

Novinky bitcon.cz

10. prosince 2019

Otevírací doba během vánočních svátků

Vážení zákazníci,

po zkušenostech z minulých let budeme zasílat poslední zboží službou DPD v pátek 20. 12. 2019 (objednávky do 12 hod), abychom předešli problémům s poškozením a případnou ztrátou zboží během svátků. V pondělí 23. 12. 2019 je firma otevřena do 13 hod - zboží vydáváme pouze v rámci osobních odběrů. 

více »
 

28. listopadu 2019

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

více »
 
Řezací plotry