Řezací plotry

Bitcon je dlouholetým distributorem řezacích plotrů značky Roland DG a Graphtec. Současně působíme také jako servisní středisku pro uvedené značky řezacích plotrů.

Značka Roland DG nabízí rolové řezací plotry, které dokáží zpracovávat různé materiály v rolích, jako jsou běžné tiskové materiály, řezací a nažehlovací fólie. V nabídce jsou řezací plotry od pracovní šíře 60 cm až po šíři 160cm. Všechny řezací plotry Roland jsou vybaveny optickým systémem pro ořez grafiky.

Značka Graphtec nabízí jak profesionální rolové řezací plotry – pro ořez běžných fólií, vinylu, tak i profesionální plotry deskové, kde lze zpracovávat i další materiály, jako jsou lepenky, PVC desky, středně těžké materiály, gumové pískovací fólie, pěnová hmota, foto-maskovací fólie a další. Deskové řezací plotry nachází uplatnění v projektových kancelářích a vzorkovnách v ofsetovém tisku, v obalovém průmyslu, v oděvních a obuvnickém průmyslu, pro výrobce dopravního značení atd. Deskové plotry se stále častěji stávají nedílnou součástí provozů, kde používají pro potisk desek UV tiskárny.

Malé řezací plotry pro osobní použití, pro školy, zájmové kroužky, kutily, copy shopy nebo pro výrobce reklamy jako druhé mobilní řezací zařízení do terénu, včetně kompletního příslušenství a spotřebního materiálu, jsou nabízeny firmou Graphtec pod svojí značkou Silhouette. Jedná se o jednoduché řezací plotry s optickým systémem pro načtení registračních značek. Dříve byly prodávány pod obchodním názvem Craftrobo. 

 

Novinky bitcon.cz

19. srpna 2019

Workshop "Nažehlování a možnosti potisku textilu"

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - již pouze v termínu 10. 9. 2019 !!!

více »
 
9. srpna 2019

Nové nažehlovací fólie Novaflex

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že rozšiřujeme sortiment nažehlovacích fólií o novou značku Nova-Flex. 

více »
 
28. května 2019

Novinky v nabídce Bitcon

Novinky v nabídce firmy Bitcon

více »
 
Řezací plotry
 


Katalog produktů