Gravírování > Reliéf

MDX-540/540S, MDX-540A/540SA

MDX-540/540S, MDX-540A/540SA

Velká modelovací fréza na výrobu velice přesných modelů a prototypů. Stroj nabízí vysoce precizní frézování. Nový typ MDX-540 zahrnuje mnoho vylepšených vlastností: robustnější design, rychlejší zpracování, zdokonalené vlastnosti pro uhlazení materiálu, moderní pracovní stůl a další. MDX-540 prostě vyrobí i ty nejsložitější detaily bez nutnosti použití ruční práce.

[více »]
MDX-40A

MDX-40A

Středně velká modelovací fréza je kompaktní a cenově dostupná, je perfektním nástrojem pro výrobce reklamy, pro techniky, průmyslové návrháře vzdělávací pracovníky a další lidem, kteří se podílejí na designu výrobků. Je mnohem menší než NC stroje, nabízí však všechny možnosti gravírování, frézování, modelování a 3D skenování.
 
[více »]
MDX-15/20

MDX-15/20

MDX - 15/20 - je jednoduchý stroj s 3D skenováním a modelováním v jednom zařízení. Je vybaven jak modelovací, tak skenovací funkcí. To je ideální pro mnohostranné použití v obchodě, školství nebo dílně. Lze je snadno využít k modelování, výrobě klenotů, forem nebo prototypů. Zkuste jej využít a ušetřit čas, náklady a redukovat chyby.

[více »]
EGX-350

EGX-350

Gravírovací stroj s širokým rozsahem použití pro profesionální uživatele pro plošné gravírování a rytí a 3D modelování. Dovoluje zpracování plastů, dřeva a lehkých kovů, jako je mosaz a hliník. Je ideálním výrobním prostředkem pro výrobu jmenovek, štítků, označení na zapalovače, poháry, dárky a další. Umožňuje prostorové modelování se zdvihem do 40 mm na výrobu 3D reliéfů. Ve spolupráci s grafickým softwarem R-WEAR STUDIO vyrobí šablony pro aplikace štrasových kamínků na trička.

[více »]
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů